Oferta


PAKIET VIDEO NR 1

Filmowanie 2 lustrzankami DSLR / dwóch operatorów cały dzień/ od przygotowań w domu Pary Młodej, błogosławieństwo, kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań o nazwie: Floatcam Pro 9 statyw manfrotto z głowicą olejową 501 i slidecamera do poziomych ujęć filmowych. Film w zależności od Waszych oczekiwań trwa ok. od 30 do 120 minut . Podczas mszy w kościele i na sali weselnej dźwięk zapisywany jest przy pomocy rejestratora dźwiękowego Zoom H4n w jakości Wave. Film w jakości full HD w MP4 otrzymujecie od nas na ozdobnym pendrive USB 3.0  - 32GB z napisem Nasz Ślub oraz w skórzanym etui na pendrive.
Koszt: Proszę o kontakt mailowy


PAKIET VIDEO NR 2

Filmowanie 2 lustrzankami DSLR / dwóch operatorów cały dzień/ od przygotowań w domu Pary Młodej, błogosławieństwo, kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań o nazwie: Floatcam Pro 9 statyw manfrotto z głowicą olejową 501 i slidecamera do poziomych ujęć filmowych. Film w zależności od Waszych oczekiwań trwa ok. od 30 do 120 minut . Podczas mszy w kościele i na sali weselnej dźwięk zapisywany jest przy pomocy rejestratora dźwiękowego Zoom H4n w jakości Wave. Dodatkowo nasza ekipa filmowa składająca się z 2 operatorów obecna jest na sesji plenerowej w tygodniu w wybranym przez Pare Młodą miejscu i czasie. Film w jakości full HD w MP4 otrzymujecie od nas na ozdobnym pendrive USB 3.0  - 32GB z napisem Nasz Ślub oraz w skórzanym etui na pendrive.
Koszt: Proszę o kontakt mailowyPAKIET VIDEO NR 3

Filmowanie 2 lustrzankami DSLR / dwóch operatorów cały dzień/ od przygotowań w domu Pary Młodej, błogosławieństwo, kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań o nazwie: Floatcam Pro 9 statyw manfrotto z głowicą olejową 501 i slidecamera do poziomych ujęć filmowych. Film w zależności od Waszych oczekiwań trwa ok. od 30 do 120 minut . Podczas mszy w kościele i na sali weselnej dźwięk zapisywany jest przy pomocy rejestratora dźwiękowego Zoom H4n w jakości Wave. Dodatkowo nasza ekipa filmowa składająca się z 2 operatorów obecna jest na sesji plenerowej w tygodniu w wybranym przez Pare Młodą miejscu i czasie. Film w jakości full HD w MP4 otrzymujecie od nas na ozdobnym pendrive USB 3.0  - 32GB z napisem Nasz Ślub oraz w skórzanym etui na pendrive. Dodatkowo w dniu wesela trzeci operator wykonuje przelot dronem nad domem pary młodej, kościołem i salą weselną.

Koszt: Proszę o kontakt mailowyPAKIET VIDEO NR 4

Filmowanie 2 lustrzankami DSLR / dwóch operatorów cały dzień/ od przygotowań w domu Pary Młodej, błogosławieństwo, kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań o nazwie: Floatcam Pro 9 statyw manfrotto z głowicą olejową 501 i slidecamera do poziomych ujęć filmowych. Film w zależności od Waszych oczekiwań trwa ok. od 30 do 120 minut . Podczas mszy w kościele i na sali weselnej dźwięk zapisywany jest przy pomocy rejestratora dźwiękowego Zoom H4n w jakości Wave. Dodatkowo nasza ekipa filmowa składająca się z 2 operatorów obecna jest na sesji plenerowej w tygodniu w wybranym przez Pare Młodą miejscu i czasie. Film w jakości full HD w MP4 otrzymujecie od nas na ozdobnym pendrive USB 3.0  - 32GB z napisem Nasz Ślub oraz w skórzanym etui na pendrive. Dodatkowo w tygodniu podczas sesji plenerowej operator wykonuje przelot dronem tj. ok. 2 loty po 8-10 minut.

Koszt: Proszę o kontakt mailowyPAKIET FOTO NR 1

Fotoreportaż od przygotowań w domach pary młodej, przez kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Zdjęcia wyłącznie na płycie dvd, po obróbce od 500 do 800 zdjęć z okładką i etui plus plener w tygodniu Istnieje możliwość domówienie ozdobnego Pendrive 8GB USB 3.0 z etui za dodatkową opłatą.

Koszt: Proszę o kontakt mailowyPAKIET FOTO NR 2

Fotoreportaż od przygotowań w domach pary młodej, przez kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Zdjęcia na płycie dvd, po obróbce od 500 do 800 zdjęć z okładką i etui plus plener w tygodniu. Dodatkowo w cenie album skórzany z wklejanymi zdjęciami w formacie 10/15cm i 13/18cm na ok. 100-120 zdjęć. Istnieje możliwość domówienie ozdobnego Pendrive 8GB USB 3.0 z etui za dodatkową opłatą.

Koszt: Proszę o kontakt mailowy

 

PAKIET FOTO NR 3

Fotoreportaż od przygotowań w domach pary młodej, przez kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Zdjęcia na płycie dvd, po obróbce od 500 do 800 zdjęć z okładką i etui plus plener w tygodniu. Dodatkowo w cenie Fotoksiążka ze skóry w formacie 30/60cm na 15/20/25 lub 30 rozkładówek. Każdy projekt graficzny fotoksiążki robiony jest przez naszego grafika i przekazywany do akceptacji Parze Młodej. Istnieje możliwość domówienie ozdobnego Pendrive 8GB USB 3.0 z etui za dodatkową opłatą.

Koszt: Proszę o kontakt mailowyPAKIET FOTO NR 4

Fotoreportaż od przygotowań w domach pary młodej, przez kościół, wesele, aż do zakończenia oczepin. Zdjęcia na płycie dvd, po obróbce od 500 do 800 zdjęć z okładką i etui plus plener w tygodniu. Dodatkowo w cenie Fotoksiążka ze skóry w formacie 30/60cm na 15 rozkładówek oraz dwie Fotoksiążki dla rodziców w formacie 20/40cm na 15 rozkładówek. Każdy projekt graficzny fotoksiążki robiony jest przez naszego grafika i przekazywany do akceptacji Parze Młodej. Istnieje możliwość domówienie ozdobnego Pendrive 8GB USB 3.0 z etui za dodatkową opłatą.

Koszt: Proszę o kontakt mailowy

Nowość…Same Day Edit.

Realizacja clipu przez montażystę w trakcie wesela. Clip puszczony przed oczepinami na projektorze dla gości weselnych.

Koszt: Proszę o kontakt mailowy. 

Istnieje możliwość realizacji tzw. Video Podziękowania dla rodziców puszczonego w trakcie wesela , a także teledysku pt. Lip Dub.

Koszt realizacji clipu  w technice Video DSLR – Proszę o kontakt mailowy.

 

UWAGA!!!

U Nas istnieje możliwość zmiany poszczególnych pakietów i dostosowania do indywidualnych potrzeb klientów. Ceny w okresie od listopada do marca oraz w środku tygodnia są niższe nawet o 10-20% . Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

PROŚBA....Jeżeli nie odbieramy telefonów to znaczy, że jesteśmy gdzieś na realizacji w Polsce lub za granicą , wówczas proszę o kontakt SMS lub o wiadomość na FB. W wolnej chwili oddzwonimy lub odpiszemy.

 

 

 

Copyright by AnMa Studio Foto-Video (c) 2014     Wszelkie prawa zastrzeżone!
Strona stworzona przez: F&A MEDIA